Připravte se. Jízda začíná.

 PRÁVĚ TEĎ!

Z ticha vzniká melodie, kytara se rozezní a housle začínají zpívat. Hrajeme kouzlo okamžiku, kterého jste právě Vy součástí. 

Petra a Jitka se poprvé setkaly na křtu knihy Magdy Křepelkové a od té doby spolu tvoří.  Nejprve začaly hrát Petřiny písně, které doplnily o houslovou linku. Pak přišla na řadu spontánní tvorba na místě - na dané téma, slovo, emoci, na člověka, ze síly okamžiku. Ta je nadchla natolik, že ji zachytily i na debutovém CD Dotek. Jitčiny písně jsou také v procesu tvorby. 

Rády interpretují instrumentálně i zahraniční autory - jsou oblíbené jako hudba na svatební obřad.

V roce 2018 Petra napsala pohádku O malé MouÍ pro děti předškolního věku.  V tomto pořadu vystupuje Duo ŽENY spolu s herečkou Jarkou Vykoupilovou. Písničky si Petra napsala sama, k poslechu je najdete na YouTube - O malé MouÍ.

V roce 2019 vznikla hudba k prožitkovým přednáškám Magdy Křepelkové a v současné době společně pracují na novém projektu Vypravěčky. Všechny tři ženy mají společnou vášeň - tvorbu tady a teď. Právě to se odráží v jejich společném vystupování.

Slyšet je můžete na koncertech, vernisážích, relaxacích pro ženy, na Alchymii ženy naživo, na svatebních obřadech, soukromých akcích i programech pro děti. 

Kromě vlastní tvorby hrávají v instrumentálním podání také přejaté písně. Takže si můžete poslechnout v jejich úpravě třeba písně Eda Sheerana hrané na housle a kytaru. Prohlédněte si Repertoár a pro doprovod na svatebním obřadu si je objednat můžete u Hudební agentury Arte per tutti. Působí v Jihomoravském kraji (například okresy Brno, Hustopeče, Blansko, Břeclav, Vyškov). Pokud ale máte opravdu zájem výhradně o ně, tak dojedou kamkoliv po celé ČR. 

Hudba pro radost i pro klid duše.

Jitka Břízová

Je houslistka, miluje hru na housle a vystupování je její vášní. Potřebuje vytvářet umělecké projekty a být v kontaktu s lidmi. Vystudovala hru na housle na konzervatoři a hudební management na Janáčkově akademii v Brně. Má za sebou roční angažmá v mexickém orchestru státu Yucatán. Skoro 10 let působila ve východních Čechách, kde vyučovala a působila v oblasti komorní klasické hudby. Nyní žije v Kobylí na Moravě a hraje hudbu mnoha stylů - latin jazz, klezmer, klasická hudba, vlastní houslové balady a ráda improvizuje. Její život ji přináší nutkavou potřebu tvorby - vytváří si vlastní houslové balady, hudbu k multižánrovým inscenacím, k textům aj. Jejím aktuálním projektem, v rámci něhož zajišťuje hudební vystoupení nejenom pro soukromou sféru, je hudební agentura Arte per tutti. Umělecky a organizačně spolupracuje se Spolkem ProART.

Na hraní s Petrou jí nejvíce baví hudební svoboda a absolutní hudební soulad.

Nejvíce se o ní dozvíte, když hraje.

Když hrají, jejich SRDCE souZNÍ. 

Petra Punčochářová

Vystudovala konzervatoř v oboru hra na kytaru. Je učitelka kytary ve Veverské Bítýšce, která v sobě objevila dar zpěvu. Naučila se improvizovat a hrát si se svým hlasem i se zvukem kytary. Je autorkou vlastních písní, které ji přináší život. Píše krátké příběhy a básně lidem na míru, které výtvarně ztvárňuje. Miluje kopce a opravdová setkání!

Je žena, která má ráda proces učení se....právě teď je někde na Cestě za novým poznáním.

Baví ji s Jitkou objevovat nové hudební možnosti.

Má svoji tvorbu zaznamenanou na CD s titulem Krásná.